Yazın Şanslı Gelinlerinin Tercihi: Pırlantalı Gelin Tacı

Işıltı ve ihtişam denildiğinde akla ilk olarak mücevherler gelir. Göz alıcı şıklık isteyen her kadın lüks mücevherlerin tutkunudur. Tüm dünya kadınlarının hayallerini süsleyen lüks mücevherleri kullanarak evlilik töreninizde büyüleyici görünmek, kendinizi prensesler gibi hissetmek ister misiniz?


Kusursuz görünmek

Bu özel günde kusursuz görünmek için detayları ilmek ilmek düşünülmüş bir planınız olmalı. Aileniz ve dostlarınızla bir masa etrafında toplanıp tören detayları ve görünümünüzü tamamlayacak her parça detaylı olarak planlanmalıdır.


Mutluluğunu taçlandır

Muhteşem saçlar, makyaj, tırnaklar, duvak, gelinlik ve takılar bu özel günde sizi hayatınız boyunca temsil edecek, mutluluğunuzu taçlandıracaktır. İhtişam ve ışıltıyı üzerinizde gün boyu taşımak istiyorsanız kullanmanız gereken en önemli aksesuar kuşkusuz gelin taçlarıdır.


Modaya uyun

Bu yıl dügün mevsimini İngiliz Kraliyet Ailesi açtı. TV kanalları, moda dergileri ve internetten takip edilen tören ilham kaynağınız olabilir. Meghan Markel’ın seçimi, gelinlik ve duvağında sadelikten yanayken pırlantalarla bezenmiş tacıyla şıklığın ve sadeliğin tek vücutta toplanabileceğinin adeta bir kanıtı. Gelinliğinizin tarzı ya da töreniniz nasıl olursa olsun bu yazın şanslı gelinlerinden biri olmak istiyorsanız modaya uymalı ve pırlantalı gelin taçlarını tercih etmelisiniz.Yarım toplu doğal model saçlardan, ihtişamın zirvesindeki topuz modellere kullanılabilen esnek yapısı sayesinde her model gelinliğe ve saça uyan bu taçlar oldukça iddialı bir seçim olacaktır.
Her zaman mücevher modasını yakından takip eden CollectioN, bu sezon gelin adaylarına en son modayı ulaştırmayı hedefliyor. Sınırlı sayıda üretilen gelin taçlarımız, mağazamızda pırıl pırıl gelin adaylarını bekliyor. Sizlerde saray modasına uymak istiyorsanız, Çırağan Kempenski CollectioN Mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

CIRAGAN KEMPINSKI / COLLECTION JEWELLERY

Ciragan Cd. No:32Besiktas/Istanbul

+90 212 259 87 95

Yazın Şanslı Gelinleri Taçlarına Kavuşmaya Başladı Bile, Peki Ya Siz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Select your currency
TRY Turkish lira